Miałeś kolizję z nie swojej winy?

Twój samochód nie nadaje się do jazdy?

Nie czekaj! Zadzwoń do nas!

Podstawimy samochód od dnia kolizji na cały okres likwidacji szkody

SAMOCHODY ZASTĘPCZE

Samochód zastępczy to usługa  skierowana do osób poszkodowanych w zdarzeniach komunikacyjnych. Jeżeli Twój samochód został uszkodzony nie z Twojej winy zaproponujemy Ci samochód zastępczy na cały okres likwidacji szkody, bezgotówkowo, bez żadnych opłat dodatkowych, z pisemną gwarancją iż nie będziesz odpowiedzialny za pokrycie czynszu za wynajem pojazdu.


Dodatkowo naszym klientom proponujemy nieodpłatną pomoc w ustaleniu prawidłowej wysokości szkody i uzyskaniu należnego odszkodowania. Blisko 90% kosztorysów,a zatem także propozycji firm ubezpieczeniowych jest zaniżonych, dzięki naszej usłudze dowiesz się jaka kwota Ci przysługuje, a także pomożemy w jej uzyskaniu.
W razie konieczności służymy też pomocą w zorganizowaniu holowania i naprawy pojazdu.

Obecnie ubezpieczyciele często proponują samochody ze współpracujących z nimi wypożyczalni. Zgadzając się na ich ofertę istnieje duże prawdopodobieństwo, że samochód zostanie Ci odebrany przed upływem należnego czasu wynajmu.  Umowy te nie gwarantują, że ubezpieczyciel zapłaci za wynajem, a więc całkowity koszt może spaść na Ciebie.  Dodatkowo obejmują ograniczone ubezpieczenie, przez co będziesz musiał zapłacić za ewentualną szkodę, oraz liczne kary umowne. Zapytaj o szczegółowe warunki wynajmu! Nie masz obowiązku wybrać niekorzystnej  oferty ubezpieczyciela!

Tylko u nas wynajmując samochód zastępczy otrzymasz gwarancję nieponoszenia kosztów z tytułu najmu i wszelkich opłat dodatkowych.